בקשר

מרכז לטיפול בלקויות תקשורת והפרעות חברתיות

ניגם חפר עובד סוציאלי ומנחה קבוצות בעל נסיון טיפולי של מעל עשר שנים עם נוער ובוגרים במסגרות שונות.

מלווה אנשים עם קשיים חברתיים לאורך מעגל החיים שלהם בצורות מגווונות, בשיחות בחדר טיפול, בליווי ותווך במרחב החיים שלהם (בית, בית-ספר, מקום עבודה וכו').

ניגם מאמין בשילוב בין עבודה טיפולית במרחב בפנימי של נפש האדם לבין מציאת דרכים מעשיות לשיפור איכות החיים של האדם.

מנחה מעל לשלוש שנים קבוצה למיומניות חברתיות לאנשים בוגרים וכן מלווה מתבגרים ומבוגרים בתהליכים אישים, עזרה בשיפור מיומניות חברתיות וכישורי חיים.

 

 

 

מלכה מרמלשטיין – זיו, מנתחת התנהגות. בוגרת המחזור הראשון של התכנית להסמכת מנתחי התנהגות באוניברסיטת ת"א, מנחת שילוב יחידני של ילדים על הספטרום האוטיסטי במסגרות חינוך רגילות, ובעלת תואר בחינוך מיוחד.

בעלת ניסיון טיפולי של למעלה מ – 18 שנים במסגרות טיפול פרטיות וציבוריות (אלו"ט, בית אקשטיין ועוד).

מנחה שילובים יחידניים בגנים, בתי ספר יסודיים, חטיבות ותיכונים: מכשירה צוותי הוראה וצוותים פרטיים במטרה לבנות שילוב מוצלח ולגיטימיות של הילד במסגרת המשלבת.

בונה תכניות טיפוליות לילדים על הספקטרום האוטיסטי  בצורה הוליסטית המשלבת את כל מעגלי החיים של הילד.

לאורך השנים העברתי הרצאות בנושא אתגר השילוב מטעם אלו"ט, הרצאות נוספות בכנסים מגוונים, ובמוסדות להשכלה גבוהה בנושא של אוטיזם ושילוב.

מנהלת מקצועית של מעונות יום שיקומיים לילדים על הספקטרום האוטיסטי מטעם בית אקשטיין.

מדריכה הורים ומשפחות לילדים על הספקטרום בסוגיות מגוונות.

מדריכה ומייעצת למנתחי התנהגות.

 

מאמינה בהעצמה של האדם תוך שמירה על כבודו וייחודיותו.

מאמינה ביצירתיות המסייעת להגיע לכל אדם בדרך המתאימה לו.

מאמינה בראיית האדם כמכלול ולא מתייחסת אל הלקות כבסיס.

 

ליאורה בר

– פסיכולוגית התפתחותית מומחית, מוכרת על-ידי משרד הבריאות.

עובדת במכון להתפתחות הילד של קופ"ח. העבודה כוללת אבחון ילדים בעלי קשיים התפתחותיים, תיכנון תוכניות טיפול,  הדרכת הורים וטיפול בילדים בגיל הרך ובראשית ביה"ס. בעלת נסיון רב באבחון ילדים ובני נוער על הספקטרום האוטיסטי כולל העברת אבחון ה-ADOS  וראיון ה-ADI  להורים.  נותנת ייעוץ לצוות רב-מקצועי במכון ולגורמים בקהילה.  בשנים האחרונות, מדריכה מתמחים בפסיכולוגיה התפתחותית.

לילה חפר עוס

M.A

מתמחה בעבודה עם ילדים ונוער והדרכת הורים. בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים בעלי קשיים רגשיים. עוסקת בטיפול מכוון שינוי ויצירתי ומשתמשת במגוון טכניקות כדי להתאים לכל מטופל את הטיפול המתאים לו.

 

נעמה פרקלסקי, מנתחת התנהגות. בוגרת המחזור הראשון של התוכנית להכשרת מנתחי התנהגות באוניברסיטת תל אביב ומנחת שילוב יחידני של ילדים על הספקטרום האוטיסטי במסגרות חינוך רגילות.

בעלת ניסיון טיפולי של 18 שנים במסגרות חינוך ציבוריות ומסגרות טיפול ביתיות.

כיום עובדת כמנתחת התנהגות במעון יום שיקומי, העובד על פי גישת הABA ובגן העובד לפי השיטה האינטגרטיבית, כמו כן מנחה תוכניות ביתיות לילדים עם צרכים מיוחדים.

אני מאמינה שהדרך הבטוחה להגשמת המטרה היא השענות על כל ההצלחות הקטנות שבדרך.

מטפלת בתנועה M.A ומורה ליוגה. בעלת ניסיון רב בעבודה קבוצתית ופרטנית עם ילדים ונוער במסגרות לחינוך מיוחד ומנחת כיתת לקויי תקשורת. מאמינה שהגוף והנפש נמצאים בקשר הדוק, וחיבור מחדש לחוויות גופניות מאפשר שחרור והתפתחות רגשית.